https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380970070921
Наші акційні пропозиції
Глибоке бікіні
350
Наші акційні пропозиції
Пахви + ноги повністю + глибоке бікіні
1000
Наші акційні пропозиції
Гомілки + пахви + глибоке бікіні
799
Наші акційні пропозиції
Пахви + глибоке бікіні
550
НАШІ ВІДЕОЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наші салони
СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Процедури проводяться з використанням сучасних діодних лазерів Apolo і Dillas (Німеччина). Їхні безпеку і ефективність підтверджено багаточисельними клінічними дослідженнями і визнано кращою в індустрії лазерної епіляції.

НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС

Ми дуже цінуємо свою репутацію, тому весь час працюємо над тим, щоб надати Вам найкращий на сьогоднішній день сервіс: Наші салони затишні, сучасні і зручно розташовані; Наші фахівці найдосвідченіші, приємні в спілкуванні і ввічливі; Наше обладнання та індивідуальна програма дозволяють досягти відмінних результатів.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Наша компанія працює на власному, а не орендованому устаткуванні, тому ціна на процедури є однією з найдоступніших в Україні. Вартість залежить від обраних зон епіляції. Ціни Ви можете знайти у відповідному розділі сайту, або дізнатися за телефоном.

Наші акції
НАША КОМАНДА
ТОП МАЙСТРИ
Майстер лазерної епіляції Ляшевич Вікторія
Майстер лазерної епіляції Гаспарян Гаяне
Майстер лазерної епіляції Третяк Альона

LASER ROOM 19 - Лазерна епіляція Харків

КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Наша компанія спеціалізується на процедурах лазерної епіляції – найбільш затребуваних в області професійної апаратної косметології. Лазерна епіляція заслужено визнана еталонною за результатами, що досягаються, і стає все більш популярною не тільки серед жінок, але також і серед чоловіків.

На сьогоднішній день це єдиний спосіб позбавлення від зайвого волосся на тілі, який об’єднує переваги всіх дотеперішніх способів епіляції і позбавлений їх недоліків:

  • процедура абсолютно безболісна
  • не викликає роздратування або пошкодження шкіри
  • епіляція однієї зони займає лише кілька хвилин часу
  • результат зберігається на довгі роки (до 8 років)

Обладнання

Ми застосовуємо найсучасніші на сьогоднішній день апарати, обладнані діодними головками виробництва D-Las (Німеччина) – світових лідерів індустрії. Обладнання сертифіковане в Європі і світі, і його застосування дозволяє зробити процедуру епіляції ефективною і безпечною. Устаткування має відмінну систему охолодження, що дозволяє зробити процедуру ще і безболісною. Більш детальна інформація про застосовуване обладнання доступна в розділі «Застосовуване обладнання для лазерної епіляції».

Часто задавані питання
Ми зібрали найпопулярніші запитання від наших клієнтів і відповіли на них у відеоформаті

Відкрити

LaserRoom в цифрах

Ми знаємо все про лазерну епіляцію і діодне омолодження

Досвід роботи більше 8 років

більше 50000

задоволених клієнтів

більше 200000

проведених процедур

близько 5000

клієнтів обслуговуємо щомісяця

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію

Попередня консультація є необхідною умовою, що дозволяє отримати максимальний ефект з урахуванням індивідуальності вашої шкіри і типу волосся. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, і легко підберуть необхідну Вам індивідуальну програму.

Вибираючи LASER ROOM 19, Ви можете повністю довіритися нашому багаторічному досвіду. Ми пропонуємо найкращий сервіс і по-справжньому європейську якість косметологічних послуг.Отримати консультацію