https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380684695754
Наші акційні пропозиції
Глибоке бікіні
350
Наші акційні пропозиції
Пахви + ноги повністю + глибоке бікіні
1000
Наші акційні пропозиції
Гомілки + пахви + глибоке бікіні
799
Наші акційні пропозиції
Пахви + глибоке бікіні
550

LASER ROOM 19 - Лазерна епіляція Харків

КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Наша компанія спеціалізується на процедурах лазерної епіляції – найбільш затребуваних в області професійної апаратної косметології. Лазерна епіляція заслужено визнана еталонною за результатами, що досягаються, і стає все більш популярною не тільки серед жінок, але також і серед чоловіків.

На сьогоднішній день це єдиний спосіб позбавлення від зайвого волосся на тілі, який об’єднує переваги всіх дотеперішніх способів епіляції і позбавлений їх недоліків:

  • процедура абсолютно безболісна
  • не викликає роздратування або пошкодження шкіри
  • епіляція однієї зони займає лише кілька хвилин часу
  • результат зберігається на довгі роки (до 8 років)

Обладнання

Ми застосовуємо найсучасніші на сьогоднішній день апарати, обладнані діодними головками виробництва D-Las (Німеччина) – світових лідерів індустрії. Обладнання сертифіковане в Європі і світі, і його застосування дозволяє зробити процедуру епіляції ефективною і безпечною. Устаткування має відмінну систему охолодження, що дозволяє зробити процедуру ще і безболісною. Більш детальна інформація про застосовуване обладнання доступна в розділі «Застосовуване обладнання для лазерної епіляції».

НАШІ ВІДЕОЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наші салони
СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Процедури проводяться з використанням сучасних діодних лазерів Apolo і Dillas (Німеччина). Їхні безпеку і ефективність підтверджено багаточисельними клінічними дослідженнями і визнано кращою в індустрії лазерної епіляції.

БЕЗДОГАННИЙ СЕРВІС

Ми дуже цінуємо свою репутацію, тому весь час працюємо над тим, щоб надати Вам найкращий на сьогоднішній день сервіс: Наші салони затишні, сучасні і зручно розташовані; Наші фахівці найдосвідченіші, приємні в спілкуванні і ввічливі; Наше обладнання та індивідуальна програма дозволяють досягти відмінних результатів.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Наша компанія працює на власному, а не орендованому устаткуванні, тому ціна на процедури є однією з найдоступніших в Україні. Вартість залежить від обраних зон епіляції. Ціни Ви можете знайти у відповідному розділі сайту, або дізнатися за телефоном.

Наші акції
Часто задавані питання
Ми зібрали найпопулярніші запитання від наших клієнтів і відповіли на них у відеоформаті

Відкрити

LaserRoom в цифрах

Ми знаємо все про лазерну епіляцію і діодне омолодження

Досвід роботи більше 8 років

більше 50000

задоволених клієнтів

більше 200000

проведених процедур

близько 5000

клієнтів обслуговуємо щомісяця

Залиште заявку прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію

Попередня консультація є необхідною умовою, що дозволяє отримати максимальний ефект з урахуванням індивідуальності вашої шкіри і типу волосся. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, і легко підберуть необхідну Вам індивідуальну програму.

Вибираючи LASER ROOM 19, Ви можете повністю довіритися нашому багаторічному досвіду. Ми пропонуємо найкращий сервіс і по-справжньому європейську якість косметологічних послуг.Отримати консультацію