https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380684695754

Обладнання

810нм діодний лазер з системою охолодження TEC

Апарат повністю відповідає високим європейським стандартам, сертифікований і промаркований знаком відповідності Директиві ЄС 93/42 / EEC – CE.

Модель: HS-811
Довжина хвилі: 810нм
Розмір фокального плями: 12 * 16мм
Частота повторення: 1-10Гц
Ширина імпульсу: 10-400мс
Температура охолодження накінечника: 0-5 град. Цельсія
Вихідна потужність лазера: 600 Вт
Розмір: 56х38х110 см (L * W * год)
Вага: 55 кг

TEС (термо-електричне охолодження) – найкраща і найстабільніша система охолодження. Ідеальне рішення для апаратів лазерної епіляції. Модель розрахована до 24 годин безперервної роботи.

Переваги діодної лазерної епіляції 810 нм

1. Безпека і безболісність:

Апарат використовує систему охолодження TEC для сапфірового накінечника до 0-5 ° C. Це робить процедуру безболісною і безпечною для Вашої шкіри. А також дозволяє проводити робочі сеанси безупинно – 24 години на добу. Технологія TEC запатентована. Жоден інший лазер не використовує дану систему охолодження, і не зрівняється з даними апаратом в безпеці і безболісності.

2. Ефективність:

В апараті використовується 3 типи хвиль, що дозволяє ефективно видаляти будь-які типи волосся.

3. Швидкість:

Завдяки великому розміру фокальної плями 12 * 16 мм (що є запатентованим рішенням, у інших апаратів – 10 * 10 мм, або 10 * 12 мм) і частоті повторення 10 Гц, швидкість процедур зростає в кілька разів.

4. Інші переваги:

Апарат може використовуватися для будь-яких типів і відтінків шкіри.
Дана модель чудово продумана і розроблена, тому абсолютно виключає гіперпігментацію, яка можлива при використанні інших лазерних систем.

Наш діодний лазер використовує інтелектуальний режим «IN-Motion», щоб забезпечити найбільшу швидкість роботи – до 10 імпульсів в секунду. Це дозволяє швидко і ефективно видаляти волоски на тілі. Діодна лазерна система видалення волосся також обладнана термо-електричним охолодженням (TEC) і в ній використовується справжній сапфір, який одержує неймовірне контактне охолодження. Цей апарат був розроблений для дійсно безболісною і ефективною епіляції. Ви отримаєте максимально комфортну і безпечну процедуру.