https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380684695754

Поширені запитання

Лазерна епіляція - це боляче? (Зв'язати це питання з типами епіляції і видами лазерів. Які боляче, які ні)

Мабуть найбільш часто задається питання: Чи боляче робити лазерну епіляцію? Для особливо нетерплячих скажу відразу. Ні, це не боляче. АЛЕ !!! Безболісність процедури залежить від декількох факторів.

Перший фактор – це лазерний апарат. Безболісність процедури забезпечують сучасні діодні лазери. Ми в наших салонах використовуємо саме такі, звичайно ж стежимо за технологіями, і постійно оновлюємо обладнання на найсучасніше. Під час процедури Ви просто відчуєте тепло.

Більш докладно про типи лазерів і їх особливості можете подивитися в окремому відео. Підказка в правому верхньому кутку або в описі до цього відео.

Другий важливий фактор – це кваліфікація косметолога. При проведенні процедури лазерної епіляції лікар-косметолог зобов’язаний правильно налаштувати лазерний апарат так, щоб зробити для Вас процедуру максимально комфортною і еффектівной.Наші досвідчені фахівці володіють всіма необхідними знаннями та методиками верб обов’язковому порядку постійно проходять курси підвищення кваліфікації. І третій важливий фактор – це підготовка до процедури лазерної епіляції. І про те, як правильно її зробити можете подивитися у відповідному відео. Підказка в правому верхньому кутку або в описі до цього відео.

Відкрити більше Приховати

Скільки потрібно сеансів? Які інтервали між процедурами?

Скільки потрібно сеансів для повного видалення волосся? – це другий за популярністю задається питання.

В середньому 5-8 процедур. Кількість залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму.

Оскільки ми використовуємо найсучасніше обладнання і методику, інтервали між процедурами складають 3-4 тижні.

По закінченню основного циклу процедур можна буде робити коригувальні процедури один або 2 рази в рік. Їх необхідність знову ж таки залежить від індивідуальних особливостей організму. Тут все просто: якщо волосся з’являються, тоді потрібно буде пройти процедуру для їх видалення.

Відкрити більше Приховати
Почему нельзя удалить все волосы с первого раза?

Лазер здатний видалити волосся, які знаходяться в активній фазі росту і містять максимальну кількість меланіну. Таких волосся на тілі всього близько 30%. За одну процедуру лазер їх видалить, а пізніше активізується ріст волосся, що знаходяться до цього моменту в неактивній фазі. Ці «прокинулися» волосся будуть видалені при наступній процедурі лазерної епіляції. Так поступово за 5-8 сеансів будуть видалені всі волосся і шкіра стане гладкою.

Какой лазер используется? Чем отличаются лазеры? Почему не все лазеры одинаково хороши?

У наших центрах лазерної косметології “Laser Room 19” застосовуються діодні лазери останнього покоління, 2020 року випуску, вироблені в Німеччині та Нідерландах. Процедури на цих установках відбуваються швидко і ефективно, і при цьому АБСОЛЮТНО БЕЗБОЛІСНО, що є дуже важливим критерієм для Вас.

Ви часто питаєте, чи всі існуючі лазерні апарати однаково болючі і ефективні. Давайте розбиратися.

Що стосується безболісності.

НЕ ВСЕ лазерні апарати однаково болючі. На сьогоднішній момент існує ще досить багато салонів, які використовує застарілі моделі лазерів, виконання процедур на яких викликає хворобливі відчуття. Найчастіше це олександритовий лазери.

Ефективність процедури лазерної епіляції може сильно відрізнятися в залежності від застосовуваної моделі лазерного апарату, а також від її технічного стану.

Дуже часто деякі власники салонів епіляції економлять на технічному обслуговуванні лазерної установки, і погоджуються на заміну комплектуючих на неоригінальні, тим самим істотно знижуючи ефективність проведених процедур. Тому будьте уважні, і довіряйте тільки перевіреним салонам з хорошою репутацією.

Ми в LaserRoom 19 дуже піклуємося про те, щоб Ви отримали кращі результати, при цьому абсолютно комфортно.

Відкрити більше Приховати
Как подготовиться к процедурам?Чего нельзя делать до и после процедур?

Запам’ятайте 5 речей, які не можна робити перед процедурою лазерної епіляції. За 2 тижні до процедури

  1. НЕ засмагати і не відвідувати солярій (Якщо все ж потрапили на пляж, то обов’язково користуйтеся захисним кремом);
  2. НЕ застосовувати будь-яких інших видів видалення волосся, КРІМ ГОЛІННЯ;
  3. НЕ приймати антибіотики тетрациклінового ряду і медикаменти, які стосуються фторхинолонам;

За 3 дні до процедури:

  1. НЕ обробляти зону епіляції шкіри спиртовмісними засобами;

І за добу до процедури:

  1. Не вживати алкоголь.

Всі ці рекомендації мають цілком зрозуміле пояснення. Так, антибіотики і спиртовмісну косметику можна приймати, оскільки вони викликають підвищену чутливість шкіри до дії світла. Тому, якщо знехтувати цими рекомендаціями, можна отримати опік.

Алкоголь небажаний з тієї причини, що його присутність в організмі часто викликає хворобливі відчуття при проведенні епіляції.

Що стосується інших видів видалення волосся, то висмикувати волосся небажано тому, що таким способом вони видаляються повністю, і лазерний імпульс не зможе впливати на волосяну цибулину і зупинити зростання волосся.

Виключити загар важливо, оскільки під впливом сонця меланоцити виділяють занадто багато меланіну. Шкіра стає темною, і ефективність процедури істотно знижується. Крім того, виникає серйозний ризик отримати опік.

Крім уже згаданих НЕ, особливої підготовки до процедури не потрібно – лише за день до або безпосередньо в день процедури необхідно виконати гоління зони епіляції.

Дуже важливо відзначити можливі протипоказання ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ лазерної ЕПІЛЯЦІЇ:

  • вагітність і період лактації – є важливими періодами, коли процедуру лазерної епіляції бажано не застосовувати.

І крім того є ще ряд протипоказань:

  • соматичні захворювання шкіри;
  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • прийом антибіотиків тетрациклінового ряду.
Відкрити більше Приховати