https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380684695754

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Видалення волосся діодним лазером в зоні бікіні – справжній порятунок для сучасних жінок. Процедура абсолютно безболісна і займає від 5 до 10 хвилин в залежності від зони.

Наші ціни
ВАРТІСТЬ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ
Глибоке бікіні (жіноче) !Акція! 350 грн

Тривалість 10 хвилин

Глибоке бікіні (чоловіче) 800 грн

Тривалість 10-15 хвилин

Міжсіднична складка 200 грн

Тривалість 5 хвилин

Зона лобка для жінок 300 грн

Тривалість 5 хвилин

Зона лобка для чоловіків 450 грн

Тривалість 5 хвилин

Наші ціни
АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Пахви + Глибоке бікіні + Ноги повністю + *будь-яка зона на вибір в подарунок 1000 грн

Тривалість 30 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур. *Зона в подарунок надається тільки при першому відвідуванні.

Пахви + Глибоке бікіні + Гомілки + *будь-яка зона, крім стегон, в подарунок 799 грн

Тривалість 20 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур. *Зона в подарунок надається тільки при першому відвідуванні.

Пахви + Глибоке бікіні 550 грн

Тривалість 10-15 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур

Глибоке бікіні 350 грн

Тривалість 10 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРИ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами якомога швидше


Хочу записатися

Лазерна епіляція зони бікіні – одна з найпопулярніших процедур, особливо в літній період. Епіляція діодним лазером в зоні бікіні може бути класичною або глибокою. Перший варіант передбачає видалення волосся з ділянок по контуру класичного купальника. А процедура глибокого бікіні передбачає видалення волосся по всій області паху, на внутрішній стороні стегна і в міжсідничній  зоні.

Незважаючи на безліч способів сучасної епіляції, як і раніше традиційним вважається звичайне гоління. Недоліком даного способу видалення волосся є короткостроковий ефект 1-2 дня і волоски починають відростати псуючи естетичний вигляд зони бікіні. Воскова або механічна епіляція мають більш тривалий ефект у порівнянні з голінням, але в той же час досить болючі, оскільки шкіра в інтимній зоні дуже тонка і чутлива, а волосся значно товщі, ніж на інших ділянках тіла.

Видалення волосся діодними лазерами в зоні бікіні – справжній порятунок для сучасних жінок. Процедура абсолютно безболісна, має довгостроковий ефект і займає від 5 до 10 хвилин в залежності від зони:

 • Глибоке бікіні – 10 хв.
 • Неглибоке бікіні – 5-10 хв.
 • Міжсіднична складка – 5 хв.
 • Зона лобка – 5 хв.

Позитивний ефект від діодної лазерної епіляції буде видно приблизно за 2 тижні.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРІ

Для того, щоб процедура лазерної епіляції бікіні була максимально ефективною, будь ласка, дотримуйтеся наступних простих правил:

 • за 14 днів до сеансу видалення волосся лазером потрібно виключити будь-які види видалення волосся з коренем (шугарінг, віск), оскільки це робить малоефективною процедуру лазерної епіляції.
 • за 3 дня до процедури не використовуйте косметологічні засоби для шкіри, які містять спирт
 • за 1 день до процедури не вживайте алкоголь;
 • за 1 день до епіляції (або безпосереднью в день процедури приблизно за 4 години до) видаліть волосся в зоні епіляції звичайною бритвою. Під час процедури епіляції діодним лазером, довжина волосся повинна не перевищувати 1-2 мм
ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після процедури епіляції діодним лазером ніжна шкіра в області бікіні потребує відновлення, тому рекомендується:

 • Протягом декількох днів (критично – 3 дні, але ми рекомендуємо до 7 днів) намагайтеся уникати прямого попадання сонячних променів на оброблену поверхню – солярій в цей період протипоказаний!
 • не використовуйте косметологічні засоби для шкіри, які містять спирт.
 • протягом 3-х днів; не відвідуйте сауну або лазню, а також не приймайте гарячої ванни
ЕФЕКТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після першої процедури епіляції знищується все видиме волосся зони бікіні, що складає 15-40% від загальної кількості. При наступних сеансах видаляється інше волосся і руйнуються волосяні цибулини, які до моменту наступної процедури активізувалися і дали рост волосу. Тому загальна кількість процедур зазвичай становить від 5 до 8, а інтервали в середньому 3-4 тижня. Точна кількість необхідних процедур і інтервали між ними залежать від структури вашого волосся і може коригуватися за поточними результатами.

Ефект від лазерной епіляції зони бікіні зберігається зазвичай від 1 року і може зберігатися аж до 8 років, але волосяні фолікули мають властивість відновлюватися, тому необхідно раз на рік проводити підтримуючу процедуру епіляції. Даний період залежить виключно від індивідуальних особливостей людини, в першу чергу від гормонального фону.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРИ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами якомога швидше


Хочу записатися

Поширені запитання:

Скільки за часом робиться лазерна епіляція глибокого бікіні??

Процедура лазерна епіляція бікіні займає приблизно 20-30 хвилин.

Скільки приблизно потрібно сеансів лазерної епіляції бікіні?

В середньому для епіляції лазером зони бікіні необхідно від 5 до 8 процедур. Все залежить від Вашої індивідуальної особливості організму. Лазер може впливати тільки на волоски в активній фазі росту – їх приблизно 20-30% на тілі від загальної кількості волосяних фолікулів.

Коли буде видно ефект від лазерної епіляції зони бікіні?

Результат від проведення лазерної епіляції помітний після першої ж процедури. Протягом 10-14 днів спостерігається «несправжнє зростання» волосся: волоски, цибулини (фолікули) яких зруйнувалися, виштовхуються шкірою і випадають.

Як довго зберігається ефект від лазерної епіляції?

Після проведення повного курсу лазерної епіляції результат зберігається тривалий час аж до 7-8 років, іноді необхідне проведення підтримуючих процедур 1-2 рази на рік.

Які протипоказання при лазерної епіляції?

 • вагітність і період лактації
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет у період декомпенсації;
 • соматичні захворювання шкіри;
 • прийом антибіотиків тетрациклінового ряду
Iнформація
Тривалість:
5-10 хвилин
Вартість послуги:
від 200 грн