https://laserroom19.com.ua/ua/ua/
м. Харків вул. Сумська, 19
+380684695754

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв

Зона пахв є однією з найбільш чутливих, тому лікарі-косметологи рекомендують видаляти небажане волосся в цій області за допомогою інноваційної процедури – лазерної епіляції. Лазерна епіляція зони пахв гарантує тривалий ефект. При проведенні повного курсу процедур і періодичних підтримуючих ефект процедурах, Ваша шкіра буде тривалий час залишатися гладкою, ніжною і пружною. Центр лазерної косметології «Laser Room 19» спеціалізується на послугах лазерної епіляції. І наші фахівці лікарі-косметологи рекомендують дану послугу всім, оскільки вона не призводить до подразнень, а використовувані в наших салонах сучасні діодні лазери не травмують шкіру і не призводять до вростання волосків.

Скільки коштує лазерна епіляція пахв?

Ціну на послугу – лазерна епіляція пахв можете дізнатися з таблиці нижче. Крім того, у нас діють дуже привабливі акції для декількох зон епіляції.

Наші ціни
НА ПОСЛУГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ
Пахвові області (жіночі) 250 грн

Тривалість 5 хвилин

Пахвові області (чоловічі) 350 грн

Тривалість 5 хвилин

Руки до ліктя (жіночі) 400 грн

Тривалість 10 хвилин

Руки до ліктя (чоловічі) 550 грн

Тривалість 10 хвилин

Руки від ліктя (жіночі) 400 грн

Тривалість 10 хвилин

Руки від ліктя (чоловічі) 650 грн

Тривалість 10 хвилин

Кисті рук (жіночі) 170 грн

Тривалість 5 хвилин

Кисті рук (чоловічі) 300 грн

Тривалість 5 хвилин

Наші ціни
АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ
Пахви + Глибоке бікіні + Ноги повністю + *будь-яка зона на вибір в подарунок 1000 грн

Тривалість 30 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур. *Зона в подарунок надається тільки при першому відвідуванні.

Пахви + Глибоке бікіні + Гомілки + *будь-яка зона, крім стегон, в подарунок 799 грн

Тривалість 20 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур. *Зона в подарунок надається тільки при першому відвідуванні.

Пахви + Глибоке бікіні 550 грн

Тривалість 10-15 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур

Глибоке бікіні 350 грн

Тривалість 10 хвилин. Ціна зберігається на весь курс процедур

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРИ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами якомога швидше


Хочу записатися

Як працює лазерна епіляція пахв?

У процесі сеансу наш лікар-косметолог обробляє зону пахв маніпулой лазерного апарату. Потік світла певної хвилі, що випромінюється, впливає виключно на волосяний покрив, при цьому шкіра не нагрівається і не пошкоджується. Енергія лазера поглинається меланіном – пігментом волосся. Відбувається нагрівання стрижня з подальшим руйнуванням росткової зони. Через приблизно 2 тижні волоски починають випадати, і надалі не відростають в зруйнованому фоллікулі. Луч впливає виключно на волосяні цибулини, що знаходяться в активній фазі. В ході першого сеансу видаляються все видиме волосся, а наступні сеанси дозволять позбутися від «сплячих» цибулин (фолікулів), які проростуть через деякий час. Так поступово видаляються всі небажані волоски.

Переваги процедури в «Laser Room 19»

Лазерна епіляція, в порівнянні з традиційними способами видалення волосся, має низку позитивних властивостей, а саме:

 • процедура результативна, адже після неї виходить надовго позбутися небажаного волосся;
 • ефект від пройденого курсу триває до 10 років, і легко підтримується- досить відвідувати наш салон 1-2 рази на рік, виконуючи коригувальні процедури;
 • лазер дбайливо впливає на шкіру, не травмуючи її;
 • процедура комфортна і безболісна, навіть якщо у Вас чутлива шкіра. В ході сеансу Ви відчуватимете лише приємне тепло;
 • тривалість сеансу не займає багато часу. В середньому епіляція пахвових зон займає 10 хвилин.
 • В наші салони легко дістатися. Вони знаходяться в багатьох містах і завжди розташовані в центрі міста.
ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Для підготовки до проведення процедури слід дотримуватися деяких обмежень. За 14 днів до проведення сеансу відмовитися від відвідування солярію і не засмагати під палючим сонцем. Також не можна вживати антибіотики тетрациклінового ряду, і виривати волоски з області проведення епіляції. За 3 дня до сеансу не слід протирати шкіру в зоні проведення процедури спиртовмісними засобами. Напередодні ввечері або в день процедури, видаліть волосся в області, де буде проводитися епіляція за допомогою бритви.

Показання та протипоказання до лазерної епіляції пахв

Показання

Епіляція пахвових зон за допомогою діодного лазера підходить чоловікам і жінкам. Також відсутні вікові обмеження. Подібний метод боротьби з небажаним волоссям дозволить позбутися від одиничних волосків і густого волосяного покриву. Частими клієнтами наших салонів є люди, у яких виникають алергічні реакції на віск, цукрову пасту і спеціальні креми, а також володарі чутливої ​​шкіри. Крім того, за допомогою лазеру, можна позбутися від врослого волосся, скоротити число запалених фолікулів і позбутися від подразнення шкіри.

Протипоказання

      Процедуру не можна проводити в наступних випадках:

 • при вагітності та в період лактації;
 • при наявності онкологічних захворювань і цукрового діабету;
 • в період прийому антибіотиків тетрациклінового ряду;
 • якщо на шкірі присутні соматичні захворювання.
ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Післяпроцедурний період

      14 днів (якщо у Вас не дуже чутлива шкіра, тоді хоча б 7 днів) після проведення процедури не можна засмагати і відвідувати солярій. Також протягом трьох днів після сеансу слід утриматися від:

 • прийняття гарячої ванни;
 • відвідування сауни, лазні або басейну;
 • обробки зони епіляції засобами, в яких міститься спирт.

Виходячи з будинку в сонячну погоду, лікарі-косметологи нашого центру рекомендують наносити на шкіру спеціальний сонцезахисний крем з фактором захисту 35 і більше.

Яке обладнання ми застосовуємо?

У нашому центрі лазерної косметології кабінети оснащені кращими сучасними лазерними апаратами. У роботі наші фахівці застосовують діодні лазери Apolo і D-Las, вироблені в Німеччині та Нідерландах. Ці лазерні установки є безпечними і ефективними, що підтверджено численними клінічними випробуваннями. Ми працюємо на високоякісному обладнанні з європейськими і світовими сертифікатами, яке вважається кращим в сфері лазерної епіляції. Діодні лазери з легкістю видаляють зайве волосся на тілі. Більш того, вони підходять для різних фототипів шкіри, швидко і безболісно роблять шкіряний покрив гладким і еластичним.
В ході сеансу наші клієнти не відчувають дискомфорту – лише приємне тепло. Лазерний апарат має спеціальну охолоджуючу систему, яка охолоджує шкіру і захищає її від опіків. Світловий потік, що випромінюється лазером, має бактерицидні властивості, що надають протизапальний ефект. При цьому він підсилює регенерацію шкіри, роблячи її пружною і еластичною.

Етапи сеансу

Сеанс позбавлення від небажаного волосся за допомогою лазера триває недовго. Перед початком наш лікар-косметолог проведе з Вами консультацію. Це необхідно, щоб зробити адекватну оцінку про поточний стан області шкіри, де планується епіляція. В ході бесіди лікар з’ясовує наявність можливих протипоказань, і лише після цього приступає безпосередньо до самої процедури. До початку сеансу на апараті встановлюються певні параметри лазера з урахуванням фототипу Вашої шкіри.
Потім на зону наноситься спеціальний контактний гель, який полегшує ковзання маніпули. Вам запропонують надіти захисні окуляри, і тільки після цього проводиться обробка ділянки. По завершенню процедури на шкіру наноситься крем, що допомагає регенерації шкірного покриву.

Яких результатів чекати?

Після проведення повного курсу епіляції, ваші пахви на тривалий час залишаться гладкими. Для збереження тривалого ефекту фахівці нашого салону рекомендують дотримуватися перерахованих вище рекомендацій, відвідувати всі сеанси і при необхідності приходити на підтримуючу процедуру 1-2 рази на рік.

Скільки процедур необхідно?

Тривалість курсу визначається, виходячи з індивідуальних особливостей організму. В середньому жінкам необхідно відвідати 4-8 сеансів, а чоловікам 6-10. Сеанси проводяться з інтервалом 3-4 тижні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРИ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами якомога швидше


Хочу записатися
Iнформація
Тривалість:
5-10 хвилин
Вартість послуги:
250 грн